جبهه کتاب

۴ مطلب در مهر ۱۳۹۱ ثبت شده است

 میلاد کریمی: باور کنید حالا ما درضلع غربی میدان مصلای شهرمان چنین جایی را داریم ؛ فروشگاه جدید«جبهه کتاب» که همین چند شب پیش با حضور محمدمهدی سیارعزیز در جمع مستان، شکوفا و امید بخش شد، همه این ویژگی ها را یکجا دارد. مکانی دنج و دلچسب که می تواند لذت واقعی پاتوق نشینی را به تان بچشاند؛ آنقدر که به قول معروف از این به بعد سر و ته تان را بزنند،آنجا باشید؛ پاتوقی رؤیایی برای کتاب خوارها و حتی کتاب نخوان ها! که می توانی در انبوه کتاب هایش غرق شوی؛ جایی که فاصله ات با روزآمدترین و بهترین های بازار نشر، فقط به اندازه یک دست دراز کردن است…

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۵ مهر ۹۱ ، ۱۰:۳۶
مدیر فروشگاه

ویژه برنامه افتتاح فروشگاه جبهه کتاب به همت جبهه کتاب و موسسه فرهنگی یوسفِ حُسن برگزار شد.

این برنامه با حضور و شعرخوانی محمد مهدی سیار، حاج صفرقلی رحمانیان (پیرترین رزمنده دفاع مقدس) و جمعی از مسئولین از جمله حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی، امام جمعه فسا ، رحمانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر پنج شنبه 6 مهرماه به مناسبت بزرگداشت  هفته دفاع مقدس و سالروز ولادت امام رضا(ع) برگزار گردید و با استقبال اهالی فرهنگ و ادب شهرستان روبرو شد.

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۸ مهر ۹۱ ، ۱۶:۱۶
مدیر فروشگاه
ساعت هفتِ شبِ پنجشنبه ی یکی از روزهای پاییز نودویک، اگر هم زمان باشد با میلاد امام رضا و هفته دفاع مقدس زمان بسیار مناسبی خواهد بود برای افتتاح یک پاتوق کتاب. جبهه ای که بود. اما حالا قرار است پاتوقی باشد برای اهالی کتاب. پاتوقی نه فقط برای کتابخوانان. حتی برای کسانی که اهل کتاب نیستند، اما به دنبال دوستان کتابخوان می گردند.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۸ مهر ۹۱ ، ۱۰:۳۷
مدیر فروشگاه

مسئول جبهه کتاب در این باره گفت : به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و میلاد با برکت امام رضا(ع) فروشگاه جدید جبهه کتاب واقع در ظلع غربی میدان مصلی (زیرزمین) افتتاح می گردد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۴ مهر ۹۱ ، ۱۲:۱۰
مدیر فروشگاه